بلاگرای سفر و کرونا

بلاگرای سفر تو روزهای کرونا چیکار می کنند

این روزا بخاطر کرونا زندگی و شغل خیلیها تو دنیا به خطر افتاده. یکی از این گروه اینفلوئنسرا هستن. و از همه بدتر اینفلوئنسرا و بلاگرای سفرهستن که تا دیروز باید همه رو تشویق به سفر کردن، می کردن و این روزا باید خلافش رو تبلیغ کنن
بریم امروز سری بزنیم به دنیای بعضی از این افراد تا ببینیم این روزا چیکار می کنن

بلاگرای سفر

چیزی که تمام اینفلوئنسرای سفر این روزا سرش توافق دارن اینکه زندگی و شغلشون به مقدارخیلی خیلی زیادی از کرونا ضربه خورده و درآمدشون نصف و یا حتی خیل کمتر از نصف شده

Alen Palander

آلن پالاندر یکی از اینفلوئنسرای عکاسی سفر با بیش از 608،000 دنبال کننده با انتشار پستی این خبر رو داده و میگه: “شش پروژه مهم من در حال حاضر لغو شده حالا من موندم و کلی سوال. که احتمالا منظورش سوالاییه که همه ما میپرسیم. و اون سوالی نیست جز اینکه یعنی این وضعیت تا کی می خواد باقی بمونه.

بلاگرای سفر

GirlEatWorld

ملیسا هی ، که تو وبلاگش GirlEatWorld تبلیغ مواد غذایی رو تو سراسر دنیا میکنه، به BuzzFeed News گفت که نصف بیشتر از چیزی را که معمولاً تو ماه های گذشته انجام می داده و درامد داشته رو به دلیل محدودیت های سفرو به طبع کاهش پیشنهادات کاری از دست داده.

finduslost

سلنا تیلورصاحب پیج اینستاگرام finduslost گفت معمولا ماه مارچ یکی از شلوغ ترین ماه ها برای سفر اما امسال چیزی جز کاهش تو تعداد رزروهای هتل ها و ایر بی اند بی ها نمیبینه. باید بدونید که تیلور بخش قابل توجهی از درامدش رو از طریق لینک های رزرو و فروشی که در سایتش قرار میده بدست میاره.

بلاگر

travelbabbo

اریک استون که همراه همسر و سه تا بچه اش به دور دنیا سفر می کنن و پیج اینستاگرام travelbabbo را دارن، گقتن که قرار بود در طول دوهفته گذشته تو برلین ، فلورانس ، کاتانیا و استانبول باشن. اما یکی یکی ، برنامه های سفرشون یا از طرف شرکت های هواپیمایی و یا از طرف کسایی که دعوتشون کرده بودن لغو شده. اون میگه اگه فقط یه وقفه کوتاه تو برنامه ها بود مشکلی نبود، اما احساس می کنم انگار همه چی با هم یهویی ترکیده. با اینحال اریک در حال حاضر داره برای برنامه سفر خانوادگیش تو ماه می و جون برنامه ریزی میکنه.

gypsea_lust

اما در همین میون کسایی مثل لورن بولن ، که پیج gypsea_lust روبا 2.1 میلیون فالور داره، مسئولیت اجتماعی خودشون می دونن که با تبلیغ نکردن سفر، عطش سفر رو در مردم بیشتر نکن و اونها را به خونه موندن تشویق کنن. لورن عقیده داره که الان نباید زیاد به سفر فکر کنیم و ازش بگیم چون ممکنه بنظر بیاد که مردم رو به خونه نموندن تشویق می کنیم. لورن نمونه کامل هر سخن هر جایی و هر نکته مکانی دارد هست.

calsnape

کال اسنپ، عکاسی که 800 کا فالور داره تو پستش نوشته من هنوز هم سخت تلاش می کنم تا با همه اتفاقاتی که تو کل دنیا داره اتفاق می افته ، کنار بیایم. شبها خوب نمی خوابم و اما هر روز که بیدار میشم دارم باهاش کنار میام که این فقط مثل یه کابوس و یا یه خواب بد نیست.

حرف آخر

با تمام این اوصاف تمام این بلاگرای مرتبط با سفر به آینده امیدوارن و سعی می کنند با این اتفاقات کنار بیان.بعضی معتقدن که عصبانی شدن و یا اذیت کردن خودشون درباره از دست دادن درامدشون خیلی مسخره است تو جایی که خیلی از آدمها دارن جونشون رو تو دنیا بخاطر این ویروس از دست میدن. تیلور معتقده که این لحظه مثل بازی انتظار و فقط باید منتظر موند تا ببینیم چی پیش میاد.

ترجمه از سایت بازفیدنیوز  توسط میس سفر

, , , , ,
Share:

دسته بندی

دسته بندی